SON DAKİKA

Genç Meslek Yüksekokulu'nda Tanıtım Faaliyetleri

Bu haber 21 Nisan 2017 - 17:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Genç Meslek Yüksek Okulu tanıtım faaliyetleri devam ediyor.
Genç Meslek Yüksekokulunun tanıtım faaliyetleri kapsamında her hafta bir lisenin yönetici ve öğrencilerinin davet edilerek aktif ve yeni açılacak olan bölümler hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı etkinlikler bu hafta Şehit Murat Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin katılımıyla gerçekleşti.
Genç Meslek Yüksekokulu konferans salonunda yapılan etkinliğe Şehit Murat Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri, okul yönetimi ile beraber katıldı. Etkinlikte yüksekokulun tanıtımı, vizyonu, hedefleri, aktif ve açılacak olan programlar hakkında öğrenciler bilgilendirildi.
Bilgilendirme sonrasında soru cevap şeklinde öğrencilerin gerek üniversite gerekse üniversite sonrasındaki yaşamları hakkında yüksekokulumuz öğretim görevlileri tarafından soruları yanıtlanarak konferans tamamlandı.
Konferans sonrasında Genç Meslek Yüksekokulunun binası, sınıfları ve laboratuvarları öğrenciler tarafından gezilerek,  etkinlik sonrasında öğrenciler gelecekte verecekleri kararları şekillendirme açısından etkinliğin son derece faydalı olduğunu belirtip memnuniyetlerini dile getirdiler.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat