beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

PTT’den 23 Nisan’a Özel Kampanya

Bu haber 18 Nisan 2017 - 23:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl PTT Baş Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel kampanyanın düzenlendiği belirtildi. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na Özel Tebrik Kartı Kampanyası düzenlendiği belirtilen açıklamada, “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir kampanya düzenledi. Kampanya çerçevesinde Türkiye geneli 1 milyon adet tebrik kartı vatandaşlara ücretsiz dağıtılacaktır. 176 yıldır ülkemiz ve milletimizin hizmetinde olan PTT A.Ş., özel gün ve haftalarda gerçekleştirdiği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir kampanya düzenleyen Şirket, bu özel güne yönelik 1 milyon adet tebrik kartı bastırdı. 23 Nisan’da hem küçüklere hem büyüklere birbirinden güzel tebrik kartları göndermek isteyenler, PTT A.Ş. işyerlerine başvurabilecek. Tebrik kartları ücretsiz olarak vatandaşlara sunulacak.  İlimize gönderilen ve 12 görselden oluşan 3600 adet tebrik kartlarına vatandaşlarımız Bingöl-Genç-Karlıova-Kiğı-Solhan-Yedisu-Adaklı-Yayladere  PTT işyerlerinden söz konusu ücretsiz tebrik kartları temin edilebilmektedir.” denildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat