SON DAKİKA

Türk Kızılay'ından Bingöl'e Anaokulu

Bu haber 13 Nisan 2017 - 21:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk Kızılay’ı İstanbul Şubesi tarafından Bingöl’de yaptırılacak ‘Türk Kızılay’ı Anaokulu’ projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kızılay’ı arasında protokol imzalandı.
İlMilli Eğitim Müdürü Kadri Engin ve Bingöl Kızılay Şube Başkanı Mehmet Savaş, bir araya gelerek Anaokulu bina yapımı  protokolünü imzaladılar.
Vali Yavuz Selim Köşger’in desteği ve girişimleri ile İstanbul Türk Kızılay’ı Şube Başkanlığı tarafından kent merkezinde bulunan eski hizmet içi eğitim merkezi binasının bulunduğu alana (Zübeyde Hanım Anaokulu yanı) Türk Kızılay’ı adına yaptırılacak anaokulu projesine yönelik hazırlanan  ve Türk Kızılay´ı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım tarafından imzalanarak gönderilen protokol İl Müdürü Kadri Engin ve Kızılay Bingöl Şube Başkanı Mehmet Savaş tarafından  imzalandı.
“İlimizde ikili eğitim kuruluşlarının tekli eğitime dönüşmesi hedeflerimize ulaşmak için yoğun bir gayret sarf ediyoruz. Bu hedefimize ulaşmamıza katkı sağlayan kurum ve kuruluşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün de burada bunun güzel bir örneğini oluşturan ve ilimize bir Anaokulu daha kazandıracak olan Türk Kızılay’ına ve İstanbul Şube Başkanı Sayın İlhami Yıldırım’a ve Kızılay Bingöl Şube Başkanımız Mehmet Savaş’a teşekkürlerimi sunuyorum” diyen Engin,  “Eğitime verilen önem, geleceğe verilen önem bilinciyle bu güne kadar desteğini esirgemeyerek her daim yanımızda duran Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger’e şükranlarımızı sunuyor, Türk Kızılay’ı Anaokulunun Bingöl’ümüze hayırlı evlatlar yetiştirmesini diliyorum ” şeklinde konuştu.
Kızılay Şube Başkanı Savaş, “Kızılay olarak hayatın her alanında varlığımızı gösteriyoruz. Topluma faydalı olmanın ilk prensibinin de eğitime yatırım olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple gerek öğrenci burslarımızla hizmet verdiğimiz gibi bu kez de İstanbul Kızılay Şube Başkanımız İlhami Yıldırım’ın destekleri ile Bingöl’de Türk Kızılay’ı adına bir anaokulu projesine başlıyoruz bu sebeple kendilerine minnettarız. Anaokulumuz ilimize hayırlı olsun” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat