SON DAKİKA

Liseler Arası Kitap Okuma Yarışması Yapıldı

Bu haber 12 Nisan 2017 - 10:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizesinde düzenlenen liselerarası kitap okuma finali yarışması Rekabet Kurumu Anadolu Lisesinde yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizesinde düzenlenen İl geneli liselerarası kitap okuma finali yarışmasına 30 okul katıldı, her okuldan 6 yarışmacı olmak üzere toplam 180 yarışmacı katıldı. Sınavda 6 kitaptan hazırlanan 90 soruluk çoktan seçmeli test uygulandı.
Yarışmada bireysel kategoride Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencisi Elifnur Güzhan birinci olurken, Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencisi Ceylan Bulut ikinci, ve yine Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencisi Ömer Faruk Çelik üçüncü oldu. Yarışmada dereceye giren öğrenciler altın ile ödüllendirilirken yarışmaya katılan tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin yarışma ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, kitap okumayı sevdirmek, kelime dağarcığını zenginleştirmek ve güven duygusunu kazandırmak amacı ile liselerimiz arası kitap okuma yarışması düzenledik. Yarışmada dereceye giren ve yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, yarışmada emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat