beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl'de 83 Otizm Hastası Var

Bu haber 04 Nisan 2017 - 11:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürlüğü tarafından “2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü” etkinliği düzenlendi.
Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde görevli öğretmenler, etkinlik kapsamında öğrencilerin, velilerin ellerini farklı renklerle boyayarak beyaz bir beze baskı yaptı.
Etkinliğe katılan İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin yaptığı konuşmada, Bingöl’de 83 otizm hastası olduğunu açıkladı.
Bingöl’de farkındalık yaratmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirten Engin, “2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü olarak kutlanmaktadır. Bizde Bingöl’de farkındalık yaratmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenledik. Temel amacımız, ülkemizde ve Dünya’da olduğu gibi Bingöl’deki çocuklarımıza duyarlılık sağlamaktır. Aile olarak, toplum olarak bu çocukların kabul edilmesi lazım. Bu çocuklarımızın var olduğunu göstermek istiyoruz. Bu ailelere ne kadar çok yardımcı olabilirsek, onların yükünü hafifletebilirsek, o kadar çok kendimizi mutlu hissederiz. Bu çocuklarımıza empati kurarak, kendi çocuklarımız olarak kabul ediyoruz ve eğitimlerini de en güzel şekilde sürdürmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
Halk Sağlığı Müdürlüğü görevlileri de “2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü” nedeniyle el broşürü dağıttı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat