SON DAKİKA

Karlıova’da Öğrencilere Müzik Ziyafeti

Bu haber 03 Nisan 2017 - 1:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karlıova ilçesi Kargapazarı İlköğretim Okulu tarafından birinci geleneksel Müzik Şöleni etkinliği düzenlendi.
Karlıova kapalı spor salonunda düzenlenen şölende Kargapazarı köyü öğretmenleri seslendirdiği şarkılarla ilçe halkına müzik ziyafeti sundu.Öğretmenlerin koro halinde şarkılar söylediği programda, katılımcılar sahneye çıkarak kurum amirleriyle birlikte halay çekti.
Okul Müdürü Hakkı İnce, yaptığı açıklamada, güzel sanatlara hazırlanan öğrencileri olduğunu, onları faal hale getirmek ve insanları bir araya getirerek moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla böyle bir program düzenlediklerini söyledi.
Müdür Yardımcısı Burhanettin Adanur ise, “Kargapazarı köyü öğretmenleri ekibi olarak, yeni gelen öğretmen arkadaşlarımızla birlikte bu etkinliği düzenledik. Müzik şölenimizde Karlıova’da en güzel şekilde hem sosyal aktivite, hem okulumuzdaki başarının aynı zamanda akademik başarıya ulaşması adına yaptığımız bir çalışma. Bu konuda bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Müzik şölenine, ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yıldız, ilçe Emniyet Müdür Ahmet Baysal, ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ulaş Kuşaklı, kurum amirleri ve öğretmenler katıldı.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat