SON DAKİKA

FEDAŞ Basın ile Bir Araya Geldi

Bu haber 03 Nisan 2017 - 1:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fırat EDAŞ Kurumsal İletişim Yöneticiliği, Bingöl Basını ile bir araya geldi.
Fırat EDAŞ Kurumsal İletişim Yöneticiliği tarafından Bingöl İl Müdürlüğü’nde yerel basın temsilcileriyle İletişim Toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda, bölge genelinde yerel basınla iletişim anlamında çalışmaların direkt iletişim kanallarıyla ve sıklıkla devam ettirileceği, gerçekleştirilecek projeler de yerel basının önemine ve desteğine çok daha fazla ihtiyaç duyulacağı ifade edildi, bilgilendirme ve proje faaliyetlerinin kamuoyuna aktarılması, sektöre yönelik sunulan hizmetlerin bilinirliğinin sağlanması ve vatandaşların bilgiyi basın aracılığıyla edinmelerinin önemine değinildi.
Bingöl ile ilgili diğer konularında konuşulduğu toplantıda, çeşitli sosyal sorumluluk projeleri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Fırat EDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmeni Selim Çetin davetini kırmayarak gelen yerel basın mensuplarına teşekkür ederek, programları dolayısıyla toplantıya katılamayan basın mensuplarını da en kısa sürede kendi ofislerinde ziyaret edeceklerini ve ilerleyen süreçte iletişim toplantıların aralıksız devam edileceğini söyledi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat