SON DAKİKA

Su Yönetimi Masaya Yatırıldı

Bu haber 31 Mart 2017 - 10:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2017 yılı 1. Toplantısı Vali Yavuz Selim Köşger başkanlığında gerçekleştirildi.
20 Mayıs 2015 tarih ve 29361 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren “Havza Yönetim Heyetlerinin Teşekkülü, Görevleri, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ” uygulaması kapsamında koordinatörlüğünü Bingöl Valiliği, sekretaryasını Bingöl DSİ 94. Şube Müdürlüğünün yaptığı Bingöl İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2017 yılı 1. Toplantısı 30 Mart 2017 Perşembe günü Bingöl DSİ 94. Şube Müdürlüğünün toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, DSİ Elazığ 9.Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Kavaf, DSİ 94. Şube Müdürü Zeki Erdem ile İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulunda yer alan kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
DSİ Elazığ 9.Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Kavaf tarafından Bingöl il sınırları içerisindeki havzaların sorunları ve yapılan faaliyetleri içeren sunum yapıldı. İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu toplantısı bir sonraki kurul toplantısının tarihi ve gündem konularının belirlenmesi hakkında yapılan bilgilendirme ile sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat