SON DAKİKA

Rektör Çapak Akademisyenlerle Bir Araya Geldi

Bu haber 31 Mart 2017 - 18:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak son bir yılda üniversiteye katılan ve yeni unvan kazanan akademisyenlerle kahvaltıda bir araya geldi.
Üniversite sosyal tesislerinde gerçekleştirilen tanışma toplantısına Rektör Çapak’ın yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Çiftçi, Prof. Dr. Hakan Olgun ve Üniversite Genel Sekteri Doç. Dr. Abdullah Taşkesen katıldı.
“Üniversitemizi Uluslararası Düzeye Taşımalıyız”
Toplantıda bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, üniversitenin bölgesel misyonla kalmaması gerektiğini ifade ederek, “ulusal ve uluslararası düzeyde iyi bir seviyeye gelmeliyiz, çünkü üniversiteler evrensel kurumlardır” dedi. Prof. Dr. Çapak, “üniversiteyi kendi evimiz gibi görmeliyiz, herkes görevini yaparsa ve sorumluluğunu yerine getirirse sorun kalmaz. Elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız” şeklinde konuştu.
Her kademedeki akademisyenlerden nitelikli çalışmalar beklediklerini belirten Çapak, “üniversitemiz beş pilot üniversiteden birisidir ve bu anlamda sorumluluğumuz var. Her birimiz bir yerden tutarsak başarıya ulaşırız” dedi.
Toplantı, akademisyenlerin dilek ve önerileriyle sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat