SON DAKİKA

Bazencir: Hayır Demeye Korkuyorlar

Bu haber 31 Mart 2017 - 15:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Bingöl İl Başkanı Ahmet Bazencir, “Bingöl’de başa baş gidiyoruz. Herkes hayır oyu kullanacağını rahatlıkla söyleyemiyor. Hayır demeye korkuyorlar. İnsanlar görevlerinden uzaklaştırılmış, içeriye alınmış. Bunlardan dolayı, vatandaş korkuyor” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Bingöl İl Başkanı Ahmet Bazencir, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bazencir, açıklamasında vatandaşların referandum ile ilgili düşüncelerini ve verecekleri hayır oylarını rahatlıkla ifade edemediğini, korktuklarını söyledi.
“KILIÇDAROĞLU, SAYIN CUMHURBAŞKANININ İSTİFA ETMEMESİNİ İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ”
Bazencir, açıklamasında “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, herkesin Cumhurbaşkanıdır. Böyle bir madde varsa ispatlasın, istifa edeceğim diyor. Ancak, Kendilerinin çıkardıkları maddelerde var. Adalet Bakanı bile açıkladı, böyle bir yetkinin olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu, CNN TÜRK kanalında istifa etsin mi etmesin mi sorusuna, istifa etmesinin istemediğini söyledi” dedi.
“HAYIR OYU ÖNDE”
Ülke genelinde Hayır oyunun önde olduğunu iddia eden Bazencir, “Türkiye’de hayır oyu önde. Hayır oyunun önde olduğu için bu kadar siyasi partilere kızgınlık var. Cumhurbaşkanının miting alanlarına inmesine de gerek yok. Bunları Başbakan’ın anlatması lazım” şeklinde konuştu.
“BİNGÖL’DE BAŞA BAŞ GİDİYOR”
Bingöl’de evet ve hayır oylarının aynı oranda olduğunu ileri süren Bazencir, “Bingöl’de başa baş gidiyoruz. Herkes hayır oyu kullanacağını rahatlıkla söyleyemiyor. İnsanlar görevlerinden uzaklaştırılmış, içeriye alınmış. Bunlardan dolayı, vatandaş korkuyor. Bingöl küçük bir il, görüşlerini söyleyemiyor. Evet demeyi rahatlıkla söyleyebiliyorlar ama hayır demeyi cesaret edemiyorlar. Burada bir korku var. Memurlarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız, korkuyor” dedi.
“AK PARTİ’DEN DE HAYIR OYU VERECEKLER”
Bazencir, açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“Son dönemlerde biraz daha yumuşadılar ancak hayır oyu kullananlara vatan haini yaftasını vuruyordular. Diğer partilere de oy veren insanlar var. Ama bugün hayır diyenler vatan haini mi oldu? Ak Parti içerisinde, Ak Parti seçmenlerinin ortalama yüzde 10’u bu 18 maddeye, sistemin tek kişide toplanmasına hayır oyu verecekler, buna inanıyorum.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat