SON DAKİKA

Liseler Arası Münazara Yarışması Yapıldı

Bu haber 30 Mart 2017 - 0:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Sosyal ve Kültürel etkinler kapsamında düzenlediği ve Karşıyaka Anadolu Lisesinin koordinesinde Liseler Arası Münazara Yarışması Finali’nde öğrenciler fikirlerini ortaya koydular.
Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa, Milli Eğitim Şube Müdürleri Orhan Seven, Abdulhaluk Çakan, Mehmet Arslan, Erdoğan Zurel, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Münazara yarışmasında 3. Eğitim bölgesi öğrencileri ve 4. Eğitim bölgesi öğrencileri yarıştı. “Çocuklar Geniş Ailede mi daha mutlu yetişir yoksa çekirdek Ailede mi” konusunun işlendiği münazarada jürinin yapmış olduğu değerlendirme sonucunda Çocuk Çekirdek Ailede daha mutlu yetişir tezini savunan 4. Eğitim bölgesi öğrencileri birinci oldu.
Programda konuşma yapan Milli Eğitim Şube Müdürümüz; yarışmacıları tebrik ederek, münazarada fikirlerini ortaya koyan öğrencilerin çok iyi hazırlanılmış olduğunu belirterek önemli olanın üstün gelmek değil fikirlerini ortaya koyabilmek, tartışabilme kültürünü kazanarak sosyalleşebilmek olduğunu belirten Seven; yarışmada emeği geçen tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.
Çekişmeli geçen yarışmanın sonucunda yarışmaya katılan tüm öğrencilere Milli Eğitim Şube Müdürleri Orhan Seven ve Abdulhaluk Çakan tarafından katılım belgesi ve çeşitli hediyeler verildi. Ödüllerin verilmesinin ardından program sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat