SON DAKİKA

Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı

Bu haber 30 Mart 2017 - 14:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de çocukların korunmasına yönelik okullarda, okul çevreleri, okul çevrelerindeki park ve bahçeler, metruk binalar, alkol ve tütün mamulleri satışı yapan yerler, içkili yerler, iddia ve ganyan bayileri, kahvehaneler, internet ve oyun salonları (atari, playstation) vb. yerlerde denetim uygulaması yapıldı.
Vatandaşların mevcut huzur ve güven ortamının sağlanması, çocukların etkilenebileceği her türlü zararlı faktörlerden uzak tutulması güvenli bir eğitim-öğretim hayatı sürdürmelerinin sağlanması için karma ekipler ile 81 İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 29.03.2017 tarihinde “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması” adı altında 08:00-18:00 saatleri arasında okullarda, okul çevreleri, okul çevrelerindeki park ve bahçeler, metruk binalar, alkol ve tütün mamulleri satışı yapan yerler, içkili yerler, iddia ve ganyan bayileri, kahvehaneler, internet ve oyun salonları (atari, playstation) vb. yerlerde denetim uygulaması yapıldı.
Eş zamanlı olarak Bingöl’de de yapılan uygulama hakkında Bingöl Valiliği tarafından yazılı açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde 29.03.2017 tarih 08:00-18:00 saatleri arasında yapılan Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması 25 ekip, 99 personel katılımı ile gerçekleştirilmiştir.  Uygulama sonucunda kontrol edilen 121 okul ve çevrelerinde; 1 aranan şahıs yakalanmış, 30 internet salonu, 16 oyun salonu (atari, playstation), 23 kahvehane, 2 iddia bayi, 2 içkili yer, 19 büfe vb. umuma açık işyeri denetlenmiş ve 2 internet salonu, 1 oyun salonu (playstation), 1 büfe vb. umuma açık işyerine işlem yapılmış, 63 okul servis aracı denetlenmiş, 10 okul servis aracına işlem yapılmış ve 66 adet kaçak sigara ve 1 adet para atılarak sayıların bilinmesi halinde sigara veren makina ele geçirilmiştir” denildi.
Açıklamada ayrıca, “İlimizde huzur ortamının tesisi, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin temini için yapılan çalışmalar aralıksız bir şekilde devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat