SON DAKİKA

688 Sayılı KHK Yayımlandı… Bingöl'de 2 İade Var

Bu haber 29 Mart 2017 - 23:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Resmi Gazete’de yayımlanan 688 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile 416 kişi daha önce ihraç edildikleri kamudaki görevlerine iade edildi.

688 Sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirlerin Alınması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete’nin mükerrer sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. KHK ile daha önce kamudaki görevlerinden çıkarılan 416 kişi 10 gün içinde görevlerine dönebilecek.

KHK’nın ekindeki listeye göre, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler personelinden 90, Sağlık Bakanlığından 83, Diyanet İşleri Başkanlığından 76, yükseköğretim kurumlarından 37, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığından 24’er, Adalet Bakanlığından 15, Karayolları Genel Müdürlüğünden 9, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri ile Orman ve Su İşleri Bakanlığından 7’şer, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve İller Bankasından 5’er, Yargıtay, Jandarma Genel Komutanlığı ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 4’er, Danıştay Başkanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden 3’er, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye İstatistik Kurumu, Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi AŞ. Genel Müdürlüğü ve Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi Anonim Şirketi Genel Müdürlüğünden 2’şer, Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Sayıştay ile Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünden birer kişi göreve iade edildi.

Bingöl’de 2 Kişi İade Edildi

Toplam 416 kişinin iade edildiği 688 sayılı KHK ile Bingöl Belediyesi’nden daha önce ihraç edilen 2 kişi yeniden görevine iade edildi.

Göreve iade edilenler:

Fatma TUMA ANDIRMAN (İşçi)

Nuran HANSU (Avukat)

Bingöl Belediye’si dışında Bingöl’de başka herhangi bir kuruma iade yapılmadı. Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma listelerinde iller belirtilmediğinden Bingöl’de iade olup olmadığı belli değil.

Ayrıca bu KHK ile hiç ihraç olmadı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat