beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

2 Mera Kiraya Verilecek

Bu haber 23 Mart 2017 - 19:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl merkeze bağlı Gökçekanat köyünde bulunan 2 mera kiraya verilecek.
Bingöl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü mera komisyonu, daha önce 2017 yılında kiraya verilecek yayla ve meraları açıklamıştı. Komisyon bugün 2 meranın daha kiraya verileceğini duyurdu.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Bingöl merkeze bağlı Gökçekanat-Kornekan ve Gökçekanat-Yarlı Tepe de bulunan 2 adet meranın kiraya verileceği belirtildi.
Kiralama işlemlerinin mera yönetmeliği ve devlet ihale kanununun ilgili hükümleri uyarınca pazarlık usulü ile yapılacağı belirtilirken, kiralama işlemlerinin 3 Nisanda yapılacağı kaydedildi.
Yapılan açıklamada istenilen belgeler ise şu şekilde sıralandı: “Birlik Üyeliği, Türk-Vet Kaydı, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Aynı adreste ne zamandan beri ikamet ettiği yazılacak), Geçici Teminat Makbuzu, Noter Onaylı Taahhütname.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat