SON DAKİKA

Vali Köşger’e Tüketiciyi Koruma Haftası Ziyareti

Bu haber 21 Mart 2017 - 12:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15-21 Mart “Tüketiciyi Koruma Haftası” dolayısıyla Ticaret İl Müdürü Abdulvahap Tanık ve Tüketici Hakem Heyeti Vali Yavuz Selim Köşger’i  ziyaret etti.
Ziyarette, çalışmalar hakkında Vali Köşger’e bilgi veren Ticaret İl Müdürü Abdulvahap Tanık, Bingöl’deki müracaat sayısı, yapılan denetimler,  karara bağlanan dosya sayısı, tüketici lehine sonuçlanan dosya sayısı gibi istatistiki bilgiler aktardı. Tanık: “Tüketicilerimizin mağduriyetlerini mahkemeye yansımadan masrafsız, hızlı ve kolay şekilde çözmek amacıyla ilimiz merkezinde ve tüm ilçelerimizde Tüketici Hakem Heyeti bulunmaktadır. İlimiz merkezde ve tüm ilçelerimizde kurulu bulunan tüketici hakem heyetlerimiz, tüketicilerimize hizmet vermektedir. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızın artarak devam edecek” dedi.
“Tüketiciyi Koruma Haftası” nedeniyle gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Köşger: “Ekonomik yapının ayakta kalması, hem üreticilerimizin hem de tüketicilerimizin korunduğu bir sistem ile mümkündür. Üreticiler ile tüketiciler arasındaki dengenin mümkün olan en adaletli biçimde oluşmasını sağladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bu vesileyle İl ve İlçe Tüketici Hakem Heyetlerimize çalışmalarında başarılar diliyor, tüm vatandaşlarımızın Tüketici Haftasını kutluyorum” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat