SON DAKİKA

Sokağa Çıkma Yasağı Kaldırıldı

Bu haber 21 Mart 2017 - 13:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valiliği 19 Mart 2017 tarihinde Genç ilçesinde başlatılan sokağa çıkma yasağının bugün (21 Mart) itibari ile sona erdiğini açıkladı.
Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada “Genç İlçesi Güneyi dağlık ve ormanlık alanda faaliyet yürüten, aralarında üst düzey örgüt yöneticilerin de bulunduğu değerlendirilen BTÖ mensuplarını ve işbirlikçilerini etkisiz hale getirmek, bölgede BTÖ mensupları tarafından kullanıldığı değerlendirilen sığınak, barınak, depo alanlarını ve uçaksavar mevziilerini tahrip etmek ve malzemeleri ele geçirmek, maksadıyla, Genç ilçesi, Genç ilçesi Sağgöze Köyü ile Honkunüs ve Yenice arasında kalan bölgede, operasyonel faaliyet icra edilmiştir” denildi.
Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Operasyon icra edilecek bölgelerde halkın can ve mal güvenliğini sağlamak maksadıyla, 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C Maddesi gereğince, belirtilen bölgelerde (Genç İlçesine bağlı olan; Sağgöze Köyü ile Honkunüs ve Yeniçe Mahallelerindeki sivil vatandaşların zarar görmemesi amacıyla 19 Mart 2017 Pazar günü saat: 06.00’dan itibaren ilanı yapılan yasaklama kararı, 21.03.2017 Salı günü saat:12.00’ dan itibaren kaldırılmıştır. Vatandaşlarımıza kendilerinin can ve mal güvenliğinin sağlanması için uygulanan yasağa uydukları için teşekkür ederiz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat