SON DAKİKA

Onlar Gülünce Bizde Gülüyoruz

Bu haber 21 Mart 2017 - 19:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Köşger, Down Sendromlu Öğrencileri Makamında Ağırladı.
Vali Yavuz Selim Köşger, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü sebebiyle Bir Umut Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Çapak, okul öğretmenleri ve Down sendromlu öğrencileri makamında ağırladı.
Vali olmak isteyen Down sendromlu öğrencinin talebini geri çevirmeyen Vali Köşger, Down sendromlu öğrenciler ile neşeli bir sohbet gerçekleştirdi.
Bu ülkenin evlatlarının her birinin ayrı ayrı değeri ve kıymeti olduğunu belirten Vali Yavuz Selim Köşger: “Onlar gülünce biz de gülüyoruz, onlar mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz.  Yavrularımız sizlere emanet. Devlet olarak biz de elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz.  Mesleğiniz bu olsa bile bu iş sadece meslekten ibaret bir iş değil, bu bir gönül işi. Çok hayırlı bir iş yapıyorsunuz. Onları topluma kazandırma çabanız takdire şayan. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza sağlıklı günler diliyorum. Sizleri burada misafir etmekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.
Yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Köşger’e bilgi veren Bir Umut Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Çapak, kendilerini ve öğrencileri makamında ağırladığı için Vali Köşger’e teşekkür etti.
Ziyarette Down sendromlu öğrencilere, Bir Umut Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Çapak ve okul öğretmenleri eşlik etti.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat