beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

O Polise Soruşturma Açıldı

Bu haber 20 Mart 2017 - 19:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

12 Bingölspor Bergama Belediyespor maçından sonra vatandaşlara küfür eden ve darp girişiminde bulunan polis memuruna soruşturma açıldı.
12 Bingölspor Bergama Belediyespor maçından sonra toplanan vatandaşları dağıtmak amacı ile biber gazı kullanan polis ortalığın karışmasına sebep olmuştu. Polislerden bir tanesinin bir vatandaşı darp ettiği ve vatandaşa küfür ettiği cep telefonu kamerasına yansımıştı. Bu görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasından sonra söz konusu polise yönelik büyük bir tepki oluştu.
Bunun üzerine Bingöl Valiliği söz konusu polis hakkında idari soruşturma başlatıldığını açıkladı. Valilik tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “19.03.2017 günü 12 Bingöl Spor ile Bergama Belediye Spor arasında oynanan futbol müsabakası sonrasında yaşanan tatsız olaylar nedeniyle sosyal medyada ve çeşitli paylaşım sitelerinde gündem oluşturan, Polis ve Halk ilişkilerine yakışmayan tutum ve davranışlar içerisine giren Emniyet Personeli hakkında gerekli idari işlem başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat