beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Barakazi'den 18 Mart Mesajı

Bu haber 18 Mart 2017 - 17:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Barakazi mesajında şunları kaydetti:
”Çanakkale Zaferi, ülkemiz için tarihimiz için bir dönüm noktası olmuştur. Dünyanın bütün orduları, donanmasıyla, toplarıyla ve kuvvetleriyle Çanakkale Boğazı’nı geçmeyi kesin gözüyle bakarken, milletimizin kahramanlık destanına şahit olmuşlardır.  Yok edilmek istenen Milletimiz, tarih sahnesinde yerini koruyacağını ve Çanakkale’nin geçilmeyeceğini tüm dünyaya güçlü şekilde ilan etmiştir. Milli mücadelenin başlangıcı olan Çanakkale Zaferiyle, Milletimiz; bağımsızlık aşkını, özgürlüğünü, vatan sevgisini, cesaretini, azmini, fedakarlığını ve kahramanlığını ortaya koymuştur. Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile, ebediyete intikal eden kahramanlarımızı ve vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat