SON DAKİKA

Referandum Ziyaretleri Sürüyor

Bu haber 16 Mart 2017 - 10:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, referandum çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, referandum çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında halkı bilgilendirdi. Belediyenin hizmetlerinden ve projelerinden bahseden Barakazi, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için açıklamalarda bulundu.
Başkan Barakazi, “Türkiye, yıllardan beri vesayetlerle boğuştu durdu. Bunun neticesinde Türkiye’nin iç dinamikleri belli tarihlerde siyasal, sosyal ve ekonomik kesintilere uğratıldı. Şimdi bakıyoruz, ülkemizdeki vesayetçi kurumlar iç tehdit unsurlarıyla beraber dış mihraklarla birlik olup, ülkemizi yıkmaya, birliğimizi ve beraberliğimizi yok etmeye çalışıyorlar. 15 Temmuz fetö darbe girişimi, bunun en bariz örneğiydi. Keza bugünlerde yaşadığımız sözde demokrasi havarisi olan AB ülkelerinden Hollanda ve Almanya, ülkemize karşı anti-demokratik tavırlar sergilemekteler. Bunlara en iyi cevabı biz sandıkta Evet diyerek vereceğiz. İnşallah 16 Nisan’dan sonra o günler geride kalacaktır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle beraber Güçlü Türkiye’nin adımını atacağız. Bingöl, 16 Nisan’da Evet oylarıyla yeni bir rekor kıracaktır. Buna gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat