SON DAKİKA

Barakazi’den Tıp Bayramı Ziyareti

Bu haber 16 Mart 2017 - 10:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Bingöl Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı.
Barakazi, klinikleri tek tek dolaşarak hekimlerin ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayarak günün anısına karanfil verdi. Klinikleri dolaşırken muayene sırasını bekleyen hastalarla sohbet eden Başkan Barakazi, hastalara acil şifalar dileyip karanfil verdi. Hekimler, sağlık çalışanları ve hastalar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Günün önemine değinen Barakazi, “Hekimlik bir meslek değildir, görevdir. Bu kutsal görevin yegane amacı, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Bugün yaptığımız ziyarette bizi mutlu kılmak için çabalayan hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza karanfil hediye ederek, onları mutlu etmeye çalıştık. Başta hekimler olmak üzere ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Başkan Barakazi’nin 14 Mart Tıp Bayramı ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ali Tekin, “Bir hekim olarak bu mesleğin zorluklarının farkındayım.  Zorlu bir işimiz var çünkü hayatla uğraşıyoruz. Sayın Başkanımız, hastanemize yapmış olduğu ziyaretinde, bizleri unutmadığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bütün sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat