SON DAKİKA

Öğrenciler, Hesarek’te Moral Depoladı

Bu haber 13 Mart 2017 - 9:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl`ün Genç ilçesinden 60 öğrenci, Temel Eğitiminden Orta Eğitime Geçiş (TEOG) sınavı öncesi kayak merkezine götürüldü.
Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde yürütülen Gök Mavi Yer Beyaz Kayak projesi kapsamında Hesarek kayak merkezine götürülen öğrenciler güzel anlar yaşadı.
Sınav öncesi stres atan öğrenciler, doyasıya eğlendiler. Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, etkinliğe dair bir açıklama yaptı.
“Öğrencilerin gezi öncesi gözlerindeki ışıltıyı ve merakı görmek bizi çok mutlu etti” ifadelerini kullanan Kaymakam Vural, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Öğrencilerimiz bu geziyle ilk defa kayak merkezini gördü. Yaptığımız bu projeyle öğrencilerimiz birbirleriyle kaynaşıp çok güzel dostluklar edindi. Bu projeyi hazırlamamızda ki amacımız, kırsalda okuyan öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını yükseltmekti. İnşallah bunda da başarılı olmuşuzdur. Bu tarz projelerimizi gelecek zamanlarda da yapacağız. Kaymakamlık olarak tüm çalışmalarımız çocuklarımızın daha iyi yerlere gelmesi içindir.”

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat