beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Hayırsever İşadamından Nazik Hareket

Bu haber 13 Mart 2017 - 9:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Tüm engelliler Derneği Başkanı İdris Canlı, ismini vermek istemeyen hayırsever bir iş adamının bedensel engelli çocuğa akülü tekerlekli sandalye hediye ettiğini belirtti.
Akülü tekerlekli sandalyeyi merkezde ikamet eden bedensel engelli Saki Aybarak’a teslim ettiklerini belirten Canlı; “Sağlık bir insanda bulunması gereken en önemli bir nimettir. Rabbim kıymetini bilen ve şükrünü eda eden kullarından eylesin bizleri. Bu kapsamda sağlığını kaybeden veya doğuştan engeli olan vatandaşlarımıza İsmini vermeyen hayırsever iş adamının destek vermesi ile beraber onların sokağa çıkmasını ve eve mahkûm olmaktan kurtarılmasını amaç ediniyoruz ve bundan sonrada her engelli kardeşlerimizin yanındayız” şeklinde konuştu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat