beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Genç Kendine Güldi!

Bu haber 13 Mart 2017 - 21:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Belediyesi tarafından organize edilen “Kendimize Gülelim” adlı stund-up gösterisine Bingöl’ün fenomen ismi Abdullah Caf katıldı.
Bingöl kültürünü ve güzelliklerini harmanlayıp komedi tarzında sosyal medya üzerinde takipçileri ile buluşturup fenomen haline gelen Abdullah Caf, ‘Kendimize Gülelim’ adlı Stand-Up gösterisi ile Genç’te vatandaşlar ile buluştu. Adeta izdihamın yaşandığı Stand-Up gösterisinde 400 kişilik salona 700 kişi girdi, yetmedi, hemen akabinde ikinci gösteri yapıldı. Yine salon doldu taştı! İzdiham, gösteri sonrası fotoğraf çekiminde de devam etti. Caf, “Kendimize Gülelim-2’ için de ilk gösterisini Genç’te yapma sözü verdi.
Son Durak Genç
İlk gösterisini Ekim 2016’da Bingöl Kültür Merkezi’nde gerçekleştiren ve akabinde Solhan İlçesi’nde sahne alarak hem hayranlarıyla buluşan hem de gösterisiyle izleyenleri eğlendiren Abdullah Caf’ın son durağı Genç İlçesi oldu. Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve adeta izdihamın yaşandığı stand-up gösterisinde vatandaşlar keyifli anlar yaşadı.
 “Genç Halkına Şükranlarımı Sunuyorum”
Genç ilçesindeki gösterinin ardından görüşlerini aktaran Caf, yoğun ilgi ve alakadan ötürü Genç halkına şükranlarını sunduğunu söyledi.  Fenomen stand-up çı Caf: “Genç ilçemizde gerçekleştirdiğimiz gösterimizde açıkçası bu kadar büyük bir ilgi beklemiyordum. Tek program olarak düşündüğümüz etkinliğimizde aşırı ilgi olunca 2 perde halinde yaklaşık olarak Bin 400 Gençli hemşerimize gösterimizi sunduk.  İlgi ve alakalarından ötürü tüm Genç halkına teşekkürlerimi sunarken bu etkinliğin Genç ilçemizde düzenlenmesini sağlayıp bizleri Genç halkı ile buluşturan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hadi Topraktan’a ve bizlere her türlü desteği sunup yanımızda olan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bezen beyefendiye şükranlarımı sunuyorum” dedi.
gencinsesi.com

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat