SON DAKİKA

Akif’i Anma Programı Yapıldı

Bu haber 13 Mart 2017 - 9:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Gerçekleştirildi
Programa Vali Yavuz Selim Köşger’in yanı sıra 49. Komando Tugay Komutanı Piyade Albay Ersin Altay, Bingöl Belediye Başkanvekili Ragıp Atala, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Hakan Atmaca tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma ile devam etti.
İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen şiir yarışmasında birinci olan Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Berivan TEMEL, programa katılanlara şiirini okudu. Okunan şiirin ardından katılımcılara Mehmet Akif Ersoy’un hayatını anlatan slayt gösterisi izletildi.
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi müzik öğretmeni Mesut Akbaba ve okul öğrencilerinin bağlama eşliğinde gerçekleştirdikleri işaret diliyle İstiklal Marşı’nın icrası, salondakiler tarafından büyük alkış aldı.
İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışmasında lise kategorisinde birinci olan 60. Yıl Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Arzu Varan’ın okuduğu İstiklal Marşının ardından, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladığı oratoryo gösterisinin ardından sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat