SON DAKİKA

TAVZ-DER Mehmet Tezel’e Emanet

Bu haber 12 Mart 2017 - 19:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tavz-Der 3. olağanüstü Kongresini gerçekleştirdi.
Bingöl’de faaliyetlerini sürdüren derneklerden biri olan Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği (Bingöl Tavz-Der) 12 Mart’ta yapılan olağanüstü kongre ile yeni yönetimini belirledi.
Olağanüstü kongre kararı almasında dernek başkanı Murat Soysal’ın askerlik görevini gerekçe gösteren dernek yönetimi, 12 Mart’ta olağanüstü kongre kararı almıştı. Bugün Tavz-Der eğitim salonunda yapılan olağanüstü kongrede yeni yönetim oy birliği ile seçildi.
Kongre, yapılan yoklama ile başlayıp, divan üyelerinin seçilmesi ve yönetim kurulunun seçimi ile devam etti.
Soysal burada yaptığı konuşmada “2011 yılında aldığım bu onurlu görevi Allah’ın izniyle beş yıl sürdürerek bu günlere geldik. Bu yıla kadar yaptığımız tüm faaliyetler ortada. Askerlik hizmeti için görevimden ayrılıyorum. Medrese projesinin inşallah en kısa zamanda yeni yönetim ile hızlanacağını cani gönülden temenni ediyorum. Seçilecek yeni başkan adayı arkadaşımı ve yönetimini tebrik eder görevlerinde başarılar dilerim. Herkesten hakkını helal etmesini istiyorum” dedi.
Kongrede tek aday olan Mehmet Tezel, oy birliği ile yeni yönetim kurulu başkanı seçildi. Tezel, yaptığı konuşmada “Askerlik hizmeti için aramızdan ayrılan Murat Soysal kardeşime hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, hayırlı teskereler dilerim. Herkesin bildiği üzere büyük bir projemiz var; medrese projesi. Bu konuda herkesin üzerine düşeni fazlasıyla yapacağına inanıyorum. Bu bir bayrak yarışı. Murat kardeşimiz ile 5 yıl beraber bu bayrağı taşımaya çalıştık. Şimdi bu zorlu görevi bana layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum. Hep birlikte bu bayrağı daha ilerilere taşıyarak, bizden sonra gelecek kardeşlerimize Allah’ın izni ile teslim etmeye çalışacağız” ifadelerini kullandı.
Kongre dilek ve temenniler ile son buldu.
Yeni Yönetim şu isimlerden oluştu:
Başkan: Mehmet Tezel
Başkan Yardımcısı: Aslan Soysal
Sekreter: Cengiz Kurtaran
Üyeler:
Yılmaz Araç
Hasip Çelik
Yüksel Dere
Orhan Turan
Ferhat Güzel
Mehmet Gül
Yaşar Yoldaş
Tuncay Aytunç
Veysel Uzunböy
İsmet Tunç
Hamza Ayaz
Ağa Buyruk
Mahfuz Demir
Yunus Canlı
Şirin Ercan
Şemsettin Aydın
Harun Bulut
 
 
 
 

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat