beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Rektör Çapak YGS'ye Gireceklere Başarılar Diledi

Bu haber 10 Mart 2017 - 17:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, hafta sonu yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) girecek öğrenciler için başarı mesajı yayınladı.
Çapak, yayınladığı mesajda; “Yükseköğretime Geçiş Sınavı, sizler için üniversiteli olmanın ilk barajı mahiyetindedir. Hayatınızın bundan sonraki döneminde bu sınavın büyük bir etkisi olacaktır. Sizler azim göstererek ve çalışarak her şeyi başarabilecek ve her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek bir kabiliyete, donanıma sahipsiniz. Bugünün gençleri olarak, yarınların parlak ve daha müreffeh bir Türkiye’sinin gözde neslisiniz. Sizlerin gayreti ve çalışmaları ile bu ülke daha da güçlenecektir. Emeğiniz, azminiz, gayretiniz ve sabrınız önünüzü aydınlatan en büyük fener olacaktır.  Bu pazar günü gireceğiniz YGS de hayatınızın en önemli noktalarından biri olacaktır. Bu sınavda, emeğinizin ve gayretinizin karşılığını almanız ümidiyle hepinize başarılar diler, bundan sonraki hayatınızın daha müreffeh geçmesini temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat