SON DAKİKA

Engin YGS Tavsiyesinde Bulundu

Bu haber 10 Mart 2017 - 23:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) hakkında açıklamalarda bulundu.
Açıklamasında ilk olarak öğrencilere seslenen Engin, “Başarıya ulaşmada en önemli unsur düzenli ve sistemli çalışmaktır. Telaşlanmanıza gerek yok.  Unutmayın;  siz bu sınava çok iyi hazırlandınız,  rahat olun. Sınav öncesi sizi kaygılandıracak konuşmalardan ve ortamlardan uzak durun. Özellikle bilmediğiniz soruları işaretlemekten imtina etmeniz başarınızın artmasına vesile olacaktır. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Biz size inanıyor ve güveniyoruz, şimdiden başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.
Velilere de seslenen Engin, “Milyonlarca çocuğumuz ve gencimiz 12 Mart Pazar günü hayatları için önemli bir dönüm noktası sayılabilecek sınava gireceklerdir. Çocuğunuzun ne denli zor bir dönem yaşadığının farkındasınızdır. Onlara olan sevginizin belli koşullara bağlı olmadığını, onları her durum ve koşulda sevip destekleyeceğinizi davranışlarınızla ve sözlerinizle belli etmelisiniz. Çocuğunuzun olumlu davranışlarını takdir etmeli, uygun olan her ortamda başarılarını övmelisiniz. Çocuklarınızı hiçbir zaman başkalarıyla kıyaslamayın. Sakin ve huzurlu bir aile ortamına sahip çocuklar; verimli bir sınav dönemi geçireceklerdir” dedi.
Engin, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı: “Değerli Yönetici ve Öğretmen Arkadaşlarım; ‘Bilgelik Mesleği’ olarak kabul gören bir mesleğin mensupları olarak öğrencilerinize hedef ve gaye aşılayarak, takdir ve teşvik ederek, özgüven kazandırarak, sorumluluk bilinciyle onları yeteneklerine göre yönlendirerek hayata hazırladınız. Çocuklarımızı, 2017 YGS’ye hazırlayan bütün yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyor, YGS’ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat