SON DAKİKA

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünden 8 Mart Etkinliği

Bu haber 09 Mart 2017 - 13:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler yapıldı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda çeşitli programlar düzenlendi. İl Müdürlüğü,  Sosyal Hizmet Merkezi ve bağlı kuruluşlar bünyesinde görev yapan kadın personelin kadınlar gününü kutlayarak, odalarında ziyaret eden İl Müdürü Mehmet Emin ÇAKAN, çalışanlara çiçek verdi.
Bingöl İl Merkezindeki saat kulesinin önünde  etkinlik düzenlendi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında kadınlara karanfil ve Kadın Haklarıyla ilgili El Broşürü dağıtıldı.
Daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ev sahipliğinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Leman Cafe Restaurantta Engelli Kadınların katılımıyla yemek programı düzenlendi.
Yemek programına; Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger’in eşi Sn. Fatma Köşger, Vali Yardımcısı Tunahan Çil’in eşi Emine ÇİL, Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barkazi, Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’in eşi Ayfer Engin, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Selma Dursun, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Emin Çakan’ın eşi Sevim Çakan, Engelli Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat