beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Salavat Seferberliği

Bu haber 08 Mart 2017 - 9:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Peygamber Sevdalıları Platformuna üye olan Solhan Çağrı-Der’in Başkanı Muhsin Barış, “Şüphesiz Allah ve melekleri Peygamber’e salât ediyorlar. Ey iman edenler! Siz de ona salât edin, selam edin.” ayetini hatırlatarak salavat seferberliğinin başladığını belirtti.
Peygamber Sevdalıları Platformuna üye Solhan Çağrı-Der, platformun Türkiye genelinde düzenlenecek Kutlu Doğum etkinlikleri kapsamında, “Her Güne Binler Salâvat” kampanyasını başlattığını duyurdu.
Solhan Çağrı-Der’in üyesi olduğu Peygamber Sevdalıları Platformu, 2017 yılında Türkiye genelinde düzenlenmesi planlanan “Kutlu Doğum” etkinlikleri kapsamında “Her Güne Binler Salâvat” adıyla salavat seferberliğini başlattığını duyurdu. Salavat seferberliğinin 30 Nisan tarihine kadar geçerli olacağı belirtildi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çağrı-Der Başkanı Muhsin Barış, “Şüphesiz Allah ve melekleri Peygamber’e salât ediyorlar. Ey iman edenler! Siz de ona salât edin, selam edin.” ayetini hatırlatarak salavat seferberliğinin başladığını belirtti.
Tüm Peygamber aşıklarını, platformun başlatmış olduğu salâvat seferberliğine katılmaya davet eden Barış, “Resulullah (sav) bir hadis-i şerifinde şöyle buyurmaktadır: ‘Bana en yakın olanınız, bana en çok salât getireninizdir.’ Malumunuz olduğu üzere platform olarak yıl boyunca bir dizi etkinlikler düzenlemekteyiz. 29 Ocak’ta düzenlemiş olduğumuz Siyer Sınavı’nı geride bıraktık. Siyer Sınavı ‘O’nu Oku, O’nu Yaşa’ sloganıyla yapıldı. Şimdi de inşallah Resulullah’ı (sav) yüreklerimizde, dillerimizde sürekli canlı tutabilmek adına Peygamber Sevdalıları olarak halkımızla beraber bir seferberlik içerisine gireceğiz. Bu seferberliğimizin adını da ‘Her Güne Binler Salâvat’ olarak belirledik. İnşallah her gün binlerce salâvat Resulullah (sav) için okuyacağız.” ifadelerini kullandı.
Solhanın Sesi Gazetesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat