SON DAKİKA

Sporcular Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Bu haber 07 Mart 2017 - 12:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, geçtiğimiz hafta Solhan Yeşilova İmam Hatip ve Öğretmen Veli Tuğa Ortaokulu ile Yeşilova Anaokulu’nu ziyaret ettiler. Öğrenciler ile bir araya gelen sporcular, okulda düzenlenen okuma etkinliğine katıldılar.
Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisi B grubunda mücadele eden ve 2016-2017 sezonunda başarılı bir performans göstererek gurupta üçüncü olan Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor, bir spor kulübünden daha fazlası olduğunu bir kez daha gösterdi. Daha önce de ilçede farklı okulları ziyarette bulunan Solhanspor Kulübü, yöneticileri, teknik ekibi ve sporcular, geçtiğimiz hafta Solhan Yeşilova İmam Hatip ve Öğretmen Veli Tuğa Ortaokulu ile Yeşilova Anaokulu’nu ziyaret ettiler.
Yeşilova İmam Hatip ve Öğretmen Veli Tuğa Ortaokulu düzenledikleri farklı ve farkındalık uyandıran okuma etkinlikleri kapsamında Solhan voleybol takımını ağırladılar. Başarılı bir sezon geçiren voleybol takımına kitap hediye edildi. Etkinliğe Solhanpor yöneticileri, teknik heyeti ve sporcuları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ve okul idarecileri katıldı. Öğrenciler, sevdikleri sporcularla okuma saatinde hep beraber kitap okudular.  Solhan Spor Kulübü’ne öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Öğrencilerin sevgi gösterisi eşliğinde sporcular ve yöneticiler okuldan ayrıldılar.
Yeşilova İmam Hatip ve Öğretmen Veli Tuğa Ortaokulu ziyaretinden sonra Yeşilova Anaokulu’nu da ziyaret eden Solhanspor Kulübü heyeti, minik öğrenciler ile de bir araya gelip hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Solhanın Sesi Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat