SON DAKİKA

Solhan Şahlanıyor Seminerleri Sıtkı Aslanhan ile Devam Ediyor

Bu haber 02 Mart 2017 - 11:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Solhan Şahlanıyor Seminerleri Sıtkı Aslanhan ile Devam Ediyor.
Solhan’da daha önce ikisi yapılan ‘Solhan Şahlanıyor’ seminer serisinin bu hafta üçüncüsünün yapılacağını belirten Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan’a faydalı hizmetlerde bulunmak için yürüttükleri çalışmalarda beraber yol aldığı kurumlar ile seminerlere katılım gösterenlere teşekkür ederken yapılacak 3’üncü seminere de herkesi davet etti.
Daha önce belirlenen hedef kitlere yönelik iki seminerin yapıldığını ve 3 Mart 2017 Cuma günü seminerlerin üçüncüsünü düzenleyeceklerini belirten Yıldız, “En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır. Kurumlar olarak kendi sorumluluk ve görevlerimiz gereği yatırım ve hizmet çalışmalarını yaparken topluma yönelik manevi çalışmalarda da bulunmayı görev biliyoruz. Daha önce ilçede yapılan eğitim ve kültürel faaliyetlere destek verdiğimiz gibi kurum olarak da böyle çalışmalarda bulunacağımızı belirtmiştik. Kaymakamımız Sayın Fatih Okumuş Bey ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali İhsan Yanılmaz Bey ile yaptığımız istişareler sonucunda ilçemizde seminer verilmesi konusunda fikir birliği ile bu programlara start verdik. İki semineri geride bıraktık ve üçüncü seminerimizi de inşallah Sayın Sıtkı Aslanhan’ın katılımı ile Cuma günü iki oturum şeklinde gerçekleştireceğiz. İlk oturum lise öğrencilerine ve ikinci oturum ise kurum çalışanları, öğrenci velileri, imamlar ve öğretmenlerimize yönelik yapılacaktır. Katılımın önceki seminerlerde olduğu gibi yoğun olacağına inanıyor ve emeği geçen ve katkıda bulunup katılım sağlayan herkese şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.
Solhanın Sesi Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat