SON DAKİKA

Emektarlara Plaket Verildi

Bu haber 02 Mart 2017 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan, belediye bünyesinde 33 yıl hizmet verip emekliye ayrılan personellerini plaket vererek onurlandırdı.
Genç Belediyesi’nde hizmet yıllarını tamamlayıp emekli olan iki personel, Genç Belediye Başkanı M. Hadi Topraktan tarafından birer plaket verilerek onurlandırıldı.
Emekli personeller için düzenlenen plaket töreninde konuşan Topraktan Genç Belediyesi’nin bir aile olduğunu belirterek, “Uzun yıllar Genç Belediyesi’ne hizmet ettiniz. Genç’e hep birlikte hizmet ederek, emeğiniz geçti. Bundan dolayı Allah razı olsun. Belediye’de çalışmak kutsal bir iştir. Sonuçta çocuklarınızın rızkını bu iş vesilesi ile kazanıyorsunuz. Bunun yanında kendi ilçenize de hizmet etme fırsatı buluyorsunuz. Bu açıdan aslında çok şanslısınız. Hem rızkınızı kazanıyorsunuz hemde ecdadımızın, atalarımızın yaşadığı; çocuklarımızın yaşayacağı ilçenize hizmet etme fırsatı buldunuz. Emekli olunca bu aileden ayrılmış olmuyorsunuz, yine bu ailenin birer ferdisiniz. Bize de ne zaman ihtiyaç duyarsanız her zaman sizlerin yanındayız, bunu da bilmenizi istiyoruz. Allah sizlere hayırlı ömürler versin. Allah acı keder vermeden sağlıkla emekliliğinizi yaşamayı nasip etsin. Kapımız her zaman size sonuna kadar açık olacak” şeklinde konuştu.
Emekliye ayrılan emektarlar da Belediye Başkanı’na bu nazik hareketinden dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat