beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

atakoykbb

Bu haber 28 Şubat 2017 - 13:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan’da faaliyet gösteren İHH İnsani Yardım Derneği, ilçede bulunan farklı eğitim kurumlarında eğitim gören öğrencilere YGS ve TEOG başta olmak üzere farklı dersler için kaynak kitap desteğinde bulundu.
Yurt dışında ve ülkemizde farklı şehirlere yardımlarda bulunan ve ilçede ise yardıma muhtaç ailelere yardımlarını imkanlar dahilide ulaştıran Solhan İHH, bu kez öğrencilere kaynak kitabı desteğinde bulundu.
Özellikle eğitim öğretimin başladığı dönemler ile karne dönemlerinde başta yetim ve yoksul öğrenci olmak üzere başarılı öğrencilere de ödül mahiyetinde kırtasiye yardımında bulunan Solhan İHH, bu kez sınavlara hazırlık setlerini öğrencilere ulaştırdı.
Konu ile ilgili bilgi veren Solhan İHH Başkanı Muhammed Veysi Tunç: “İlçede faaliyet gösteren kırtasiyeler ile ilçe dışından bizlere kaynak kitap desteği veren duyarlı vatandaşlarımızın bizlere ulaştırdığı kaynak kitapları okullarımıza teslim ettik. Öncelikle YGS ve TEOG olmak düzere farklı derslere yardımcı kaynak kitapları ilçemizde bulunan farklı okullara ulaştırdık. Okullara
ulaştırdığımız kaynak kitapları okul idarecileri tarafından öğrencilerimize dağıtılacaktır. 100 öğrenciye yardımcı kaynak kitabı ulaştırmamız konusunda destek veren ilçemiz kırtasiyeleri ile ilçe dışından destekte bulunan duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Solhanın Sesi Gazetesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat