SON DAKİKA

AFAD Ekibi Vali Köşger’i Ziyaret Etti

Bu haber 28 Şubat 2017 - 16:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İl Afet ve Acil Durum Müdürü M. Emin Boğatekin ve Şube Müdürleri, 28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle, Vali Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette Vali Yavuz Selim Köşger’e Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası’nda gerçekleştirecekleri faaliyetler hakkında bilgi veren Boğatekin: “Ülkemiz ve özellikle de Bingöl ilimiz deprem yönünden 1. dereceden risk taşıyan bir bölge. Bu münasebetle sivil savunma günü ve 1-7 Mart deprem haftası nedeniyle Müdürlüğümüzce bir dizi etkinlik gerçekleştireceğiz. İMKB Bingöl Anadolu Lisesi’nde, Yeşilyurt İlk ve Ortaokulu’nda ve Bingöl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde Temel Afet Bilinci, Tahliye Tatbikatı gerçekleştireceğiz. Bingöl Merkez Dörtyol Mevkii Saat Kulesi önünde halkımızı doğal afetler konusunda bilinçlendirmek için stant açacağız. Bingöl Üniversitesi Konferans Salonunda ve Üniversite bahçesinde Bingöl Üniversitesi Doğal Afet Arama Kurtarma ve İlkyardım Kulübü (DAKİK) Üye Öğrencileri ile birlikte açacağımız stant ile Temel Afet Bilincine yönelik broşür dağıtacağız. Ayrıca Bingöl Merkezde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına da afiş ve broşür dağıtacağız. Amacımız afet ve acil durumlara dair farkındalık oluşturmak ve doğru davranış şekillerini halka anlatmaktır” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Köşger, afetsiz bir yıl olmasını dileyerek İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerine çalışmalarında başarılar diledi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat