SON DAKİKA

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Bu haber 23 Şubat 2017 - 12:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de 16 Nisan’da yapılacak olan Referandumda alınacak tedbirler için güvenlik toplantısı gerçekleştirildi.
16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa Değişikliği Halk Oylaması ile ilgili olarak oylama öncesinde, oylama sırasında ve oylama sonrasında alınması gereken tedbirler ve oylama güvenliği hususunda Vali Yavuz Selim Köşger başkanlığında, İl Seçim Güvenliği Toplantısı düzenlendi.
Toplantıya Vali Yavuz Selim Köşger’in yanı sıra, Vali Yardımcısı Tunahan Çil, İl Seçim Kurulu Başkanı Serkan Yoğurtçu,  İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Bayer katıldı.
İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıda konuşan Vali Yavuz Selim Köşger, 16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Anayasa Referandumu ile ilgili oylama öncesinde, oylama sırasında ve oylama sonrasında alınması gereken tedbirler ile oylama güvenliği hususunun görüşülmesi için toplanıldığını belirtti. Vatandaşların özgür iradeleriyle, emniyetli bir şekilde sandığa gitmeleri için gerekli güvenlik önlemlerinin alınacağını dile getiren Vali Köşger, herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi konusunda Bingöl Valiliği koordinesinde güvenlik güçlerince her türlü tedbirin alınacağını söyledi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat