SON DAKİKA

Jandarma Operasyonlara Devam Ediyor

Bu haber 22 Şubat 2017 - 13:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de operasyonlarını kararlılıkla sürdüren jandarma ekipleri terör örgütü PKK’ya darbe üstüne darbe vurmaya devam ediyor.
Bingöl Jandarma Komando Alay Komutanlığının son günlerde yaptığı çok sayıda operasyon ile bölücü terör örgütü PKK’ya ait çok sayıda sığınak ve sığınaklar içerisinde çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
Daha önce Merkez Ilıcalar Beldesi, Genç ve Yedisu ilçelerinde yapılan başarılı operasyonlara Kiğı operasyonu da eklendi.
Bingöl Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Bingöl ili Kiğı ilçesinde konuşlu 2’nci Jandarma Komando Alay Komutanlığına bağlı birlikler tarafından btö mensuplarının faaliyetlerine karşı yürütülen çalışmalar neticesinde icra edilen şehit j.asb.kd.çvş Metin Kıldış-14 operasyonu kapsamında 21 şubat 2017 tarihinde Bingöl ili Kiğı ilçesi Aşağılbey mahallesinde terör örgütü PKK’ya ait bir sığınak ele geçirildi” denildi.
Sığınak içerisinde çok sayıda yaşam malzemesinin de ele geçirildiği kaydedilen açıklamada operasyonların kararlılıkla sürdürüleceği belirtildi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat