SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesi ve BİLSEM Arasında Protokol

Bu haber 21 Şubat 2017 - 18:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi ile üstün zekâlı ve yetenekli öğrencilerin bulunduğu Bingöl Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü (BİLSEM) arasında Bilimsel ve Sosyal İşbirliği Protokolü imzalandı. Aynı gün Karşıyaka Anadolu Lisesi ile yapılan protokole de imzalar atıldı.
Bingöl Üniversitesi, Bingöl’de bulunan kurumlarla işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor. Özellikle eğitim alanında yapılan protokollerle Bingöl’de eğitimin kalitesinin yükselmesine katkı sunan Bingöl Üniversitesi, iki protokole daha imza attı. Bingöl Üniversitesi ile BİLSEM ve Karşıyaka Anadolu Lisesi arasında yapılan Bilimsel Ve Sosyal İşbirliği Protokolünün imzaları, Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak ve İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin tarafından atıldı.
Bingöl Üniversitesi ile Bingöl Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü arasında Bilimsel ve Sosyal İşbirliği Protokolünde atılan imzaları değerlendiren Rektör Prof. Dr. Çapak, Üniversitenin Bingöl’e faydalı ve Bingöl’ün tamamına hitap eden bir kurum olması gerektiğine inandıklarını ifade etti. Bingöl’ün kalkınmasının üniversitenin öncülüğünde olması ve kurumlarla birlikte çalışması ile olacağını belirten Prof. Dr. Çapak, yapılan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin ise son bir yılda Bingöl Üniversitesi ile yapılan protokollere dikkat çekerek; “Bingöl Üniversitesi ile birlikte yapacağımız her çalışma bizim için ve Bingöl için değerlidir. Buradaki amacımız, Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü’müzdeki üstün yetenekli öğrencilerimizin üniversite ile etkileşim içerisinde olmalarıdır. Bu, onlar için son derece önemli bir durum. Bu protokolle öğrencilerimize; yaparak, yaşayarak ve eğlenerek; bilimsel ve eleştirel düşünme, yaratıcı olma, yargılama, sorgulama, soru sorma, merak duyma ve sorun çözme gibi temel yaşam becerilerini kazandırmayı hedefliyoruz. Bu protokolün aynısını yine Üniversitemiz ile Karşıyaka Anadolu Lisesi arasında da imzaladık. Her iki birimimiz için de güzel oldu. Bingöl’ümüze de hayırlı olsun” dedi.
Daha önce Bingöl Üniversitesi ile TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi arasında Bilimsel ve Sosyal İşbirliği Protokolü imzalanmıştı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat