beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

PKK’ya Büyük Darbe Vuruldu

Bu haber 20 Şubat 2017 - 14:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de PKK’ya büyük darbe vuruldu. Bölücü terör örgütünün mühimmat deposu çökertildi. En az 4 bombalı araç saldırısında kullanılabilecek patlayıcı madde ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.
Bingöl Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, “PKK’nın Bingöl’de aldığı darbelerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak 19 Şubat 2017 tarihinde Merkez İlçe Oğludere Köyü kırsalında yapılan Şehit Güvenlik Korucusu Hasan Kızılboğa-10 Operasyonunda örgüte ait önemli miktarda silah, mühimmat, gıda ve yaşam malzemesi ele geçirildi. Operasyonla teröristlerin baharla birlikte yapmayı planladığı hain saldırılarda kullanacağı değerlendirilen büyük miktarda patlayıcı madde ve mühimmat ele geçirildi ve teröristlerin hain emellerine ulaşmaları TSK’nın aralıksız çalışmaları sonucunda bir kez daha engellendi” açıklamasına yer verildi.
Yapılan açıklamada ele geçirilen mühimmata ilişkin de “PKK/KCK terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda 1 Adet Zagros silahı, 1000 Adet 12,7 mm Zagros silahına ait mühimmat, 1000 Adet 7,62 mm Bixi mühimmatı, 500 Adet 5,56 mm mühimmat, En az 4 bombalı araç saldırısında kullanılabilecek 1.5 Ton Amonyum Nitrat Gübre ve 500 Kg amonyum nitrat gübre ile hazırlanmış patlayıcı madde, Bomba yapımında kullanılmak üzere 600 Metre Kablo, Bombalı eylemlerde kullanılabilecek 3 Adet tüp, 30 Lt. Mazot ile çok sayıda gıda ve yaşam malzemesi ele geçirildi” denildi.
Açıklamada ayrıca “Son dönemde bölgede; 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılan, Şehit J.Uzm.Çvş.Lokman Darğın-4 Operasyonunda da 6 Adet mevzi, 23 Adet sığınak ile sığınak içlerinde çok sayıda gıda ve yaşam malzemesi, 31.12.2016 – 07.01.2017 tarihleri arasında yapılan  P.Bnb.Turgay Çelik-5 operasyonunda ise 7 Adet sığınak ve 1 Adet depo tespit edilerek içerisindeki yaşam ve gıda malzemeleriyle birlikte imha edildi” denildi. Ayrıca “Güvenlik güçleri, bölge halkının da desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak maksadıyla, ülke genelinde mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir” açıklamasında bulunuldu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat