SON DAKİKA

Mevlana Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Bu haber 20 Şubat 2017 - 20:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Dış İlişkiler Ofisi tarafından öğrenciler ve personele yönelik YÖK tarafından sunulan destekler ve fırsatların aktarıldığı Mevlana Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.
Eski rektörlük konferans salonunda düzenlenen toplantıda Dış İlişkiler Kurum Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ahmet Kayıntu tarafından ‘Değişim Programı ve Proje Tabanlı Mevlana Programı’ hakkında sunum yapıldı. Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Çiftçi ve Prof. Dr. Hakan Olgun,  fakülte dekanları, bölüm başkanları ve enstitü müdürlerinin katıldığı toplantıda konuşan Yrd. Doç. Dr. Kayıntu, Yükseköğretimde öğrenci hareketliliği faaliyetlerinden yararlanacak öğrenciler ve personel için YÖK tarafından sunulan destekleri anlatı.
Proje Tabanlı Mevlana Programı için projelerin hazırlanıp sunulması ve bölümlerin bilimsel çalışmalara uluslararası arenada daha fazla katılması için proje tabanlı teşvikleri detaylı bir şekilde aktaran Yrd. Doç. Dr. Kayıntu, “Önceki dönemlerde pek verimli bir şekilde değerlendirilmeyen ve kullanılamadığı için iadeleri yapılan Mevlana Programına öğrenci ve Üniversitemiz personelinin katılması için duyuruların yapılması konusunda desteklerinizi beklemekteyiz. 2016-2017 Döneminde ilk defa uygulanmaya başlanan Proje Tabanlı Mevlana Programı için proje geliştirmenizi istiyoruz” dedi.
Toplantıda konuşan Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Üniversitelerin değerlendirilme ölçütlerinin dünyadaki diğer üniversitelerle yapılan ortak çalışmalar, eğitim faaliyetleri ve projeler olduğuna dikkat çekerek; akademisyenlerin ve öğrencilerin Mevlana Değişim Programına daha fazla ilgi ve katılım göstermeleri gerektiğini ifade etti.
Toplantı, soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat