SON DAKİKA

Yazar Sait Çamlıca Solhan'da

Bu haber 16 Şubat 2017 - 21:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla düzenlenen “Solhan Şahlanıyor” konferanslar dizisinin ikincisi yapıldı.
5 Oturumda 2000 Kişi Katıldı.
Solhan Kültür Merkezinde 15 Şubat Çarşamba günü Eğitimci Yazar Sait Çamlıca tarafından ilçedeki öğrenci, öğretmen, veli ve memurlara yönelik ayrı ayrı seminerler verildi. 5 oturum olarak yapılan seminerler yaklaşık 2000 kişinin katılımı ile gerçekleşti.
Seminerlere verdikleri maddi ve manevi desteklerden dolayı Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş’a ve Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız´a teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, “özellikle böylesine güzel etkinliklere destek olmaları bizleri ziyadesi ile mutlu etmektedir. Bizim amacımız toplumun temel dinamiği olan bugünün anne ve babaları ile geleceğin anne ve babalarında farkındalık oluşturmaktır. Bu felsefe ile hareket etmekteyiz. Bu programların yapılmasında özellikle Kaymakamımızın büyük katkısı bulunmaktadır. Programların icrasında yeter ki çocuklarımız faydalansın ben maddi olarak üzerime düşeni yaparım diyen Belediye Başkanımız bize güç vermiştir. Solhan’da koordineli çalışmanın faydasını gerek TEOG gerekse YGS de göreceğimiz günler yakındır. Biz bize sunulan desteklerin karşılığının alınmasını istiyoruz. Gayretimiz bu yöndedir” dedi.
Konferanslar Devam Edecek
Solhan Şahlanıyor konferanslar dizisinin devam edeceğini belirten Yanılmaz, 3 Mart’ta kişisel gelişim uzmanı Sıdkı Aslanhan’ın 28 Mart’ta ise eğitimci yazar Münir Arıkan’ın Solhan’a geleceğini belirtti.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat