SON DAKİKA

Aile Eğitim Programı Seminerleri Devam Ediyor

Bu haber 16 Şubat 2017 - 19:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen “Aile Eğitim Programı” seminerleri devam ediyor. Bu kapsamda  düzenlenen son seminer Kuruca İlkokulu’nda “Okul Aile İlişkileri ve Anne Baba Tutumları” teması ile verildi.

Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapan ASDEP Görevlisi Aile ve Tüketici Bilimleri Ekonomisti Zehra ÇELİK ve Sosyolog Abdullah ÇELİKAYAK tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 16 Şubat Perşembe günü Bingöl Merkeze bağlı Kuruca İlkokulu’nda 13 veliye  “Okul Aile İlişkileri ve Anne Baba Tutumları konulu seminer verildi.

Seminerde Okul ve Aile İlişkisinin Önemi Nedir? Okula ve Aileye Düşen Sorumluluklar Nelerdir? Okul ve Aile Arasında Nasıl Sağlıklı Bir İlişki Kurulabilir? Ayrıca Anne Baba Tutumları Nelerdir? Annenin ve Babanın aile içindeki sorumlulukları nelerdir? Çocuk Büyütürken Nelere Dikkat Edilmeli gibi konulara değinildi.

Seminer sonunda velilerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilerek seminerin daha verimli olması hedeflendi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat