SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesinden Dört Yeni Kurs

Bu haber 15 Şubat 2017 - 19:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi’nde sertifikalı işaret dili, kayak, ALES ve bilgisayarlı muhasebe kursları açılacağı duyuruldu. 27 Şubat’ta başlayacak kurslara 24 Şubata kadar başvurular devam edecek.
Bingöl Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü (BÜSEM) tarafından dört yeni kurs açılacak.  Sertifikalı işaret dili, kayak, ALES ve bilgisayarlı muhasebe alanlarında açılacak olan kurslar için başvurular başladı. 27 Şubat’a kadar başvuruların devam edeceği kurslar için başvuru şartları ve gerekli belgeler şu şekilde sıralandı:
Sertifikalı İşaret Dili Kursu
Eğitim almak isteyen herkesin başvurabileceği Sertifikalı İşaret Dili Kursunun eğitim programı, hafta içi 3 gün, toplamda 90 saat olacak. 24 Şubat tarihine kadar başvuruları devam edecek kursa katılacaklardan başvuru için kimlik fotokopisi ve başvuru belgesi istenecek. Eğitmeni İşaret Dili Uzmanı Tuğba Karaman’dır.
Ales Kursu
24 Şubat tarihine kadar başvuruları sürecek olan kurs, 27 Şubat tarihinde başlayacak.
Eğitim programı haftada 3 gün olacak olan kurs,  Pazartesi ve Salı günleri saat 16:00-19:00, Çarşamba günü ise saat 16:00-20:00 arası verilecek.
Derslerinin Sayısal 1- 2 ve Mantık olacağı kursta toplamda 100 saat eğitim verilecek. Kursa katılacak kursiyerler için istenilen belgeler, kimlik fotokopisi ve başvuru belgesidir. Başvuru belgesi Sürekli Eğitim Merkezinde verilecek. Kurs eğitmenleri Öğr. Gör. Mustafa Altun ve Öğr. Gör. Serdal Poçal’dır.
Kayak Kursu
Başvuruları 24 Şubat tarihine kadar sürecek olan kayak eğitimi, 25 Şubat tarihinde başlayacak. Eğitim süresi toplamda 12 saat olan kurs,  25-26 Şubat ve 05 Mart tarihlerinde Yolçatı ve Hesarek Kayak Merkezlerinde verilecek. Kursa katılmak isteyenlerin başvuru için yanlarında kimlik fotokopisi ve başvuru belgesi bulundurması yeterli olacaktır.
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu
24 Şubat tarihine kadar başvuruları sürecek olan kurs, 27 Şubat tarihinde başlayacak. Kursa Bilgisayarlı Muhasebe ile ilgili bilgi almak isteyen herkes başvurabilecek. Eğitim programı haftada 3 gün (İki gün hafta içi, 3’er saat –  1 gün ise hafta sonu 6 saat) olacak. Kursa katılacak  kursiyerler için istenilen belgeler, kimlik fotokopisi ve başvuru belgesidir. Başvuru belgesi kayıt yapılacak Sürekli Eğitim Merkezinde verilecek. Kurs eğitmenleri Öğr. Gör. Esra Gür ve Mali Müşavir Seher Uslu’dur.
Kurslara başvuru yapmak isteyenlerin  Ziraat Fakültesi giriş katta bulunan Sürekli Eğitim Merkezi’ne başvurmaları gerekmektedir.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat