SON DAKİKA

KÖŞGER, 15 Temmuz Gazilerini Ağırladı

Bu haber 14 Şubat 2017 - 13:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, 15 Temmuz Gazilerini makamında kabul etti. Misafirlerini makamında ağırlayan Vali Köşger, gazilerin darbe gecesi yaşadıklarını onların ağzından dinledi.
Vali Köşger, duygusal anların da yaşandığı ziyarette: “15 Temmuz, bu milletin tarihinde çok önemli bir sayfa açtı. 15 Temmuz gecesi bir milli şahlanış gerçekleşti tekrar. O ruhun kaybedilmemesi ve devam ettirilmesi lazım. O ruhu 15 Temmuz’da sizler yaşadınız ve o ruh millete sirayet etti. 15 Temmuz ve sonrasında yaşananları, o badireleri inşallah bu memleket bir daha yaşamaz. O ruhu, gittiğiniz yerlerde tekrar canlandıracaksınız. Bu millet, kahraman bir millet. Gerektiğinde tüm dünyaya ve onların maşalarına şunu haykırarak gösterdi: Biz, bu devleti, bayrağı, mukaddesatı, vatanı kimseye teslim etmeyiz.” En küçük gazimi Batuhan’dan, en yaşlı gazimize, şehitlerimize kadar, 7’den 70’e herkes bir milli şahlanış gerçekleştirdi. Allah hepinizden razı olsun. Sizleri burada ağırlamaktan, sizlerle beraber olmaktan memnuniyet duyuyoruz. bahcesehirkonut.com Sizdeki bu ruhu bozmadan, genç kuşaklara aktarabilmemiz lazım. Bu milli duyguyu insanlarımızın kaybetmemesi lazım. Bizim en büyük zenginliğimiz de budur. Milletimizin bu celadetiyle, bu kahramanlığıyla, bu yiğitliğiyle, gerektiğinde kenetlenerek yeniden şahlanmasıdır” şeklinde konuştu.
Misafirleri ile uzun süre sohbet eden Vali Köşger, 15 Temmuz gazilerini makamında ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat