beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

15 Temmuz Gazileri Yemekte Bir Araya Geldi

Bu haber 14 Şubat 2017 - 11:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çeşitli illerden Bingöl’e gelen 15 Temmuz gazileri, Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Kervan Konağı’nda düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.
Düzenlenen yemeğe, Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Emin ÇAKAN, İl Müdür Yardımcısı Hasip AKÇA, Şube Müdürü Yaşar TAŞ ve çok sayıda gazi ile gazilerin yakınları katıldı.
Mehmet Emin ÇAKAN, gazilere yönelik yaptığı konuşmasında, 15 Temmuz’da büyük kahramanlık gösterilerek millet olmanın en güzel örneğinin şuurunun bakirkoynet.com gösterildiğini belirtti. Ahirete intikal eden şehitlere rahmet dileklerini ileten Çakan, “Onların bu ülkenin tapusuna kanlarıyla mühürlerini vurarak, bize bu ülkeyi bir kez daha kurtararak, emanet ettiklerini” söyledi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat