SON DAKİKA

Öğrencilere Bot ve Mont Dağıtıldı

Bu haber 12 Şubat 2017 - 23:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul’da faaliyet gösteren Bingöl İli Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BİN-İL DER) tarafından yardıma muhtaç öğrenciler için temin edilen bot ve mont dağıtımına Bingöl’deki okullarda başlandı.

İstanbul’da faaliyet gösteren BİN-İL DER, Bingöl’deki okullarda eğitim gören yardıma muhtaç öğrencilere dağıtılmak üzere  bin 60 bot ve bin 60 kaban temin etti.

Bingöl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, BİN-İL DER Başkanı Halis Atar ve dernek üyelerinin katılımıyla Yavuz Selim İlkokulunda bot ve mont dağıtımına başlandı. Yavuz Selim İlkokulunda ki 30 öğrenciye dağıtılan bot ve montların diğer okullardaki muhtaç öğrencilere de ulaştırılacağı dile getirildi.

Burada  açıklamada bulunan Milli Eğitim Müdürü Engin, İstanbul’da faaliyet gösteren Bingöl İli Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin katkılarıyla öğrenciler için bin 60 bot ve bin 60 kabanın temin edildiğini söyledi. Bot ve montların diğer okullardaki öğrencilere de dağıtılacağını kaydeden Engin, emeği geçenlere teşekkür etti.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat