SON DAKİKA

Emniyet ve Jandarmadan Asayiş Uygulaması

Bu haber 11 Şubat 2017 - 11:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Bingöl’de İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Huzur Uygulamasında; oluşturulan güvelik noktalarında durdurulan araçlar narkotik köpeğinin yardımıyla aranırken, sürücü ve yolcuların da kimlik kontrolü ve üst aramaları yapıldı.
Gerçekleşen Huzur Uygulaması hakkında basına açıklamalarda bulunan Vali KÖŞGER: “Bu akşam İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekiplerimiz, Bingöl’ün asayişini daha iyi ve güvenli hale getirmek için eş zamanlı bir uygulama gerçekleştiriyor. Şu an emniyet güçlerimiz 12 sabit noktada 425 kişiyle çeşitli mobil ve güvenlik noktalarında uygulamalar yapıyor. Bu armalarda araç ve üst araması yapılıyor. Ayrıca, eş zamanlı olarak İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerimiz de kendi sorumluluk alanlarında 38 noktada 440 personel ile görevlerini ifa ediyor” dedi.
Bingöl’ün güvenilir iller arasında 20. sırada olduğunu önemle vurgulayan Vali KÖŞGER: “Bingöl en güvenilir yirminci il, daha da güvenli hale gelmesi için bu uygulamalar devam edecek. Biz de bu uygulama yerlerini gezeceğiz. Kent merkezinde umuma açık yerlerde uygulamalar olacaktır. Bu, şehrimizin daha huzurlu, daha güvenli ve yaşanılır bir şehir olması için yaptığımız bir uygulamadır. Huzur içinde güvenilir bir ülke olması temennisi ile herkese iyi akşamlar diliyorum” dedi.
Vali Yavuz Selim KÖŞGER, yaptığı açıklamanın ardından Huzur Uygulaması kapsamında oluşturulan kontrol noktalarında denetimlerde bulundu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat